Zdrastuike!

YungK1D_ izveidotā tēma 16.08.2017 forumā 'Sasveicināšanās'.

1. YungK1D_ Bezsaistē

YungK1D_ Biedrs

Pievienojās:
    13.08.2017
    Ieraksti:
    14
    Reputācija:
    1

Ieslēdziet, šo dziesmu un izbaudat, manu sasveicināšanās topiku!

Tātad, sveiki Flejkiesi!

Par dzīvi.

Mani sauc Valters, esmu 14 gadus vecs puisis/škoļniks. Es nodarbojos ar tādiem sporta veidiem kā, Futbols,Ielas Futbols,Parkour,Roofing(Roofing - Staigāt, pa lieliem mājas jumtiem) un citreiz ar draugiem uzspēlēju Volejbolu,Basketbolu. Kapēc, es izvēlējos nodarboties ar Futbolu un ar ielas futbolu? Atbilde ir ļoti vienkārša:Gribēju, iemācīties daudz nedažādus skillus,trikus. Kā es uzzināju par futbolu? Es par futbolu uzzināju diezgan nesen, 2 gadus nesen. Paldies, manam tētim, par to ka viņš, man iepazina par ļoti populāru dzīves spēli. Kā es uzzināju par viņu? Ļoti vienkārši, kad tētis skatījas INTER - JUVENTUS un tētim tāds pajautā:Ko viņi tādu spēlē? Tētis pateica: Futbolu. Un viss, es vairāk nejautāju neko un apsēdos uz dīvāna un sāku skatīties futbolu. Par ielas futbolu, uzzināju no mūsu mīļa YouTūba. Man rekomendācijās radijās, tāds cilvēks vārda:Sean Garnier. Es paskatijos, kādus 5/6 video viņu kannāla un man ļoti iepatikās, tie skilli/triki un vēlējos iemācīties šos visus trikus. Labi, tagat bez Sporta veidiem. Es dzīvoju, tāda māza pilsētiņa vārda:Liepāja (Es tā, domāju, ka Liepāja ir maziņa). Es tagat iešu 7. klasē, mana skola ir ļoti tāda populāra Liepāja, Skolas nosaukumu negribu, teikt, jo jūs man issekosiet:D. Man ļoti patīk dzīvnieki, tādi kā, Suņi,kaķi. Nju, kā patīk, es viņus mīlu:). Man ļoti patīk (plikie kaķi), a suņi (mobsiņi). Man tagat ir divi kaķi, vienam kaķim ir 11 gadi, otram 7. Sunim ir 4 gadiņi, viņu sauc: Poga jeb kā, es saucu Podziņa:), kaķiem vārdus nezinu, neesmu nekad jautājis vecākiem.

Par Gaming
    Mans niks visās spēlēs CLEO,CLEOLATVIAN,k1dless_,K1D_. PC/Datora ir tikai 4 spēlēs Majnkrafts,CS 1.6, CS:GO, Roblox,Dota 2 ļoti oriģinālas spēlēs, Starp citu, man arī ir XBOX ONE, kur ir ļoti daudz spēļu, pat nevaru nosaukt. Piedodiet, ka tik maz uzrakstiju par Gaming.

#1 YungK1D_, 16.08.2017
    Pēdējo reizi labots: 16.08.2017
  2. FatherDoomsDay Bezsaistē

Pievienojās:
    14.08.2017
    Ieraksti:
    18
    Reputācija:
    3
  3. Little's Bezsaistē

Little's Biedrs
    Administrācijas biedrs Factions uzraugs

Pievienojās:
    11.08.2017
    Ieraksti:
    7
    Reputācija:
    1
    Čau Valter :) . Sveicināts @FLAKE.LV .
    Esi uzmanīgs ar savu roofingu :eek: .

4. AXTOGGLE Bezsaistē

AXTOGGLE Jauniņais

Pievienojās:
    12.08.2017
    Ieraksti:
    4
    Reputācija:
    1
    sveiks, varēji jau nerakstīt visu boldā, pokemoniski izskatās.

5. Pawo Bezsaistē

Pawo Biedrs

Pievienojās:
    14.08.2017
    Ieraksti:
    8
    Reputācija:
    1
    Sveiks, kaut kur jau dzirdēta sasveicināšanās,

6. TubishLV Bezsaistē

TubishLV Dievs
    Administrācijas biedrs Factions administrators