Heyy no BabyOnix

BabyOnix izveidotā tēma 15.08.2017 forumā 'Sasveicināšanās'.

1. BabyOnix Bezsaistē

BabyOnix Jauniņais

Pievienojās:
    15.08.2017
    Ieraksti:
    1
    Reputācija:
    0
    Sveicināti, jaunieši!

Tātad mani sauc Mareks un esmu 14gadus vecs jaunietis. Nodarbojos ar sportu Futbolu ,Volejbolu. Futbol trennejos jav 6gadus un volejbola aptuveni 3gadus. Futbola man ir ieguutas 48medaljas, 26no taam ir zelta medaljas. Ar savu futbola klubu esmu izbraucis vairaaks valsits piemeeram ,kaa Polija, Igaunija, Lietuva, un Spaanija. Lietuvaa esmu bijis 2 reizes un vienu gadu ieguvaam 2vietu no 16komandaam. Spaanijaa dabuujam 4vietu no 12komandaam. Tagad par volejbolu. Volejbola man ir 22medaljas, 8 no taam ir zelta. Ar volejbola komandu esmu izbraukajis tikai pa Baltijas valstiim, Lietuvu un Igauniju. Igaunijaa bijaam 3vieta no 8komandaam.

Tagad par datorspeeleem. Taatad es speeleeju Minecraft, Counter Strike Global Offensive un Outlast 2. Par Minecraft: Minecraft jav speeleeju 5gadus 2gadus no telefona 3no datora. Kaa jau zinat telefonaa vareeji ar draugiem single player speeleet bet nebija nekaadi factions un more. Datoraa mans 1 multiplayer serveris bija mc.sunris*.lv tad tur bija factions no ,kaa es neko nesapratu. Tad ar laiku es saaku saprast kas jaadara factions un tad saaku speeleet sid*.lv Kuraa es jav ,biju +/- labs speeleetaajs. Tur es paspeeleeju 1sezonu un tad nonaacu uz Flake.lv.

Tagad par Counter Strike Global Offensive: Taatad cs:go es speeleeju jav 2gadu. Vis vairaak speeleeju mapi de dust2 un de inferno. Patiik speeleet competative mapee de mirage. Man pashlaik ir Gold Nova 2 ranks ,jo vecajam acc aizmirsu paroli kuram bija Kalash2.

Soorryy par garumzmiimeem!

Good luck in Flake.lv!!

Attached Files:

• Huff.png
      Huff.png
      File size:
      449,1 KB
      Skatījumi:
      0
    • bmw.jpg
      bmw.jpg
      File size:
      57,3 KB
      Skatījumi:
      0
    #1 BabyOnix, 15.08.2017
    Pēdējo reizi laboja moderators: 15.08.2017
  2. Stormys Bezsaistē

Stormys Īpašnieks
    Administrācijas biedrs Īpašnieks

Pievienojās:
    11.08.2017
    Ieraksti:
    1
    Reputācija:
    0
    Sveiks! Sveicināts FLAKE komūnā :)

3. FatherDoomsDay Bezsaistē

Pievienojās:
    14.08.2017
    Ieraksti:
    18
    Reputācija:
    3
    Hey BabyOnix Sorry varēsim spēlēt OpFacs Pikā?

4. Ramm Bezsaistē

Ramm Izstrādātājs
    Administrācijas biedrs Izstrādātājs

Pievienojās:
    10.08.2017
    Ieraksti:
    6
    Reputācija:
    0
    Sveiks @BabyOnix!
    Prieks tevi redzēt Flake Network projektā!

5. Pawo Bezsaistē

Pawo Biedrs

Pievienojās:
    14.08.2017
    Ieraksti:
    8
    Reputācija:
    1
    Sveiks, esi kaut kur jau manīts, gl&hf

6. YungK1D_ Bezsaistē

YungK1D_ Biedrs

Pievienojās: