AXTOGGLE pieteikums Factions uzrauga amatam

AXTOGGLE izveidotā tēma 12.08.2017 forumā 'Pieteikumi'.

1. AXTOGGLE Bezsaistē

AXTOGGLE Jauniņais

Pievienojās:
    12.08.2017
    Ieraksti:
    4
    Reputācija:
    1
    Jūsu Minecraft lietotājvārds AxToggle

Jūsu vecums 15

Aprakstiet, kādēļ vēlaties kļūt par uzraugu Es serverī spēlēju pirms atnāca šis jaunais tehniķis @Ramm . Cik noprotu serverī notiek adminstrācijas tīrīšana un tagad serveris tiks publicēts arvien lielākai un lielākai publikai. Tas tikai nozīmē to, ka jauni uzraugi būs nepieciešami.

Minecraft pieredze Spēlēju šo spēli jau ļoti, ļoti ilgu laiku un vēljoprojām man tā patīk un spēlēju to aizrautīgi. Precizēšu, es minecraft sāku spēlēt kautkādā 3.klasē, pašlaik sākšu iet 10.klasē tas nozīmē, ka spēlēju jau 7.gadus. Esmu bijis uzraugs pirmajā flake sezonā, līdz tiku atlaists no amata neaktivitātes dēļ, biju jau visiem paziņojis, ka nebūšu aktīvs ilgu laiku, bet nevienu tas neinteresēja un tīri loģiski tiku atlaists. Pāris mēnešus pirmstam es biju uzraugs f*ll.lv serverī, aktīvi spēlēju un vienkārši tiku izraudzīts, bez pieteikuma pieņemts. Vēl ļoti ilgu laiku iepriekš, biju moderātors rat*o.lv serverī, turējos tur kādus 7.mēnešus līdz projekts tika aizvērts. Daudzi lietotāji vēljoprojām nezina īstos iemeslus, bet es zinu, jo biju viens no labākajiem moderātoriem tajā brīdī. Vairākkārt biju atteicies no adminstrātora amata, jo moderēšāna mani kautkā vairāk saistija, jo neviens *Reklāma* admins īsti nepārbaudīja spēlētājus, bet pārbaudīšana man patika vislabāk.

Saite uz sasveicināšanās tēmu Man ir sasveicināšanās topiks vecajā forumā, nevēlos linkot to šeit. Ja tas ir tik būtiski, tad droši uzmeklējiet. Es personīgi sasveicināšanās topikā neklāstu daudz informāciju par sevi, jo šis ir mc

Kā esat pirms tam palīdzējis serverim? Esmu iegādājies ļoti daudz crate keys, ziedojis caur sms un pircis rankus gan sev, gan savam mazajam brālim.

Atsauksmes Ļoti daudzi servera adminstrācijas biedri, kas vēl nav atsijāti noteikti mani zinās, jo pats biju viens no tiem cilvēkiem, kas tos rekomendēja amatā. Pats ar daudziem esmu spēlējis kopā. Cik noprotu šeit īsti nav vairs lielas adminstrācijas, bet cilvēki būs daudz un adminstrāciju vajadzēs paplašināt.

Motivācijas vēstule Vēlos galvenokārt tikt uzņemts amatā, jo serverī esmu un būšu aktīvs spēlētājs, kuram ir tiešām diezgan liela pieredze amatā un prasmes pārbaudīt aizdomīgos spēlētājus. Es protu atrast dažnedažādus spēlētāju čītus, piemēram parstos appdata hakus, ghostclientus, incognito, keybinderus, vape uttml. Varētu visādus čītus saukt un saukt, bet nosaucot jau pāris esmu nosedzis visus citus subclientus, kas varētu līdzināties šiem. Protu pielietot ļoti daudz dažādas fīčas, kas iekļautas blsquad pārbaudīšanas aplikācijā, saprotu jēgu no visām tām un tapēc man ar čītiem garām būs ļoti grūti tikt. Es personīgi ļoti daudz laika pavadu izpētot vissīkākos failus aizdomīgā spēlētāja datorā un tādējādi koplietošana varētu nedaudz ievilkties, bet nu labāk tā ir ilga, nekā ātra kurā tiek palaisti dažnedažādi kb boosti, reach boosti un neatļauti faili garām. Pārzinu arī visus servera vecos noteikumus, nezinu par jaunajiem, bet nu primāros likumus es saprotu un ar mani nebūs problēmas. Pats personīgi ļoti labi protu sarunāties un kontaktēties ar cilvēkiem, ja būs nepieciešams arī skaisti izspiedīšu atzīšanos no čītojošā lietotāja. Tas arī būs viss motivācijas vēstulē, varu jums stāstīt viskautko, bet galvenais man ir to pierādīt darbos. Ja dosiet man iespēju, pierādīšu sevi un visas savas spējas uzrauga amatā.

2. Frost Bezsaistē

Frost Jauniņais
    Administrācijas biedrs Factions moderators

Pievienojās:
    11.08.2017
    Ieraksti:
    3
    Reputācija:
    0
    Diez ko liela administrācijas tīrīšana nenorisinājās, pamatā visiem tika likvidēts ''administrācijas'' amats, tā vietā piešķirts ''moderators'' - uz doto brīdi ir 5 paredzēti moderatori factions serverī.

Piekritīšu, pieteikums ir ļoti labi uzrakstīts un prezentēts, bet tevi es kā pieredzējušu uzraugu nepazīstu un, diemžēl nevaru novērtēt tavas prasmes.

Bet nu... es te neesmu un nebūšu te noteicējs, bet mans vērtējums - atvaino, bet anti. Tikai mans viedoklis, cerams tā iemesla dēļ sliktu pārskatu uz mani neturēsi.

#2 Frost, 12.08.2017
    Pēdējo reizi labots: 12.08.2017
  3. Stooki_ Bezsaistē

Stooki_ Shit happens
    Administrācijas biedrs Factions moderators

Pievienojās:
    11.08.2017
    Ieraksti:
    2
    Reputācija:
    1
    vispār nax nav prasības pieliktas pieteikuma paraugiem???
    par tēmu runājot,pieteikums ir labs,par to +,esi arī pazīstams,lai arī esmu par tevi atradis vairāk sliktu nekā labu,bet tāpat biji normāls čuvaks līdz tam,kad tev viss zbal palika :D

Kā jau frosts teica,mēs esam kādi 5 ja nemaldos un domāju ar to sākumā pietiks.

Anti.

4. Aquify Bezsaistē

Aquify CheatBreaker

Pievienojās:
    11.08.2017
    Ieraksti:
    2
    Reputācija:
    0
    Anti, pagašreiz izmantojis ghost client. Vienreiz biji bypassojis deļ tā esmu pret. (un savi iemēsli)

5. Little's Bezsaistē

Little's Biedrs
    Administrācijas biedrs Factions uzraugs

Pievienojās:
    11.08.2017
    Ieraksti:
    7
    Reputācija:
    1
    Anti, serverim vēl nevajag moderātorus, uzraugus jo esam ļoti daudzi, kas būs samērā pieteikami :) .

6. TubishLV Bezsaistē

TubishLV Dievs
    Administrācijas biedrs Factions administrators

Pievienojās:
    11.08.2017
    Ieraksti:
    9
    Reputācija:
    1
    ANTI,lūdzu neskrien pēc statusa.

7. YungK1D_ Bezsaistē

YungK1D_ Biedrs

Pievienojās:
    13.08.2017
    Ieraksti:
    14
    Reputācija:
    1
    ANTI
    Skrieni pec statusa!

8. AXTOGGLE Bezsaistē

AXTOGGLE Jauniņais

Pievienojās:
    12.08.2017
    Ieraksti:
    4
    Reputācija:
    1
    Kādā ziņā skrienu pēc statusa? Adminstrācija atteica manu pieteikumu vecajā forumā un lika uzrakstīt jaunā. To arī izdarīju.

9. CrazyinessLv Bezsaistē

CrazyinessLv Jauniņais
    Administrācijas biedrs Factions uzraugs

Pievienojās:
    17.08.2017
    Ieraksti:
    2
    Reputācija:
    0
    Anti. Atbild uz kritiku!

10. x1337x Bezsaistē

x1337x Jauniņais

Pievienojās:
    19.08.2017
    Ieraksti:
    3
    Reputācija:
    0
    • Foruma noteikumu pārkāpšana
    Hujna
    Kāds slēdz ciet

11. Radiwikmeistar Bezsaistē

Radiwikmeistar Jauniņais

Pievienojās:
    18.08.2017
    Ieraksti:
    1
    Reputācija:
    0
    Nevajag labāk.

12. SwiftyLV Bezsaistē

SwiftyLV Biedrs

Pievienojās:
    18.08.2017
    Ieraksti:
    5
    Reputācija:
    1
    Tev varētu dot iespēju, esi pazīstams no citiem serveriem, kā arī pieteikums labi uzrakstīts.
    Rec.

13. awesomeboy Bezsaistē

awesomeboy Jauniņais

Pievienojās:
    23.08.2017
    Ieraksti:
    4
    Reputācija:
    0
    Rec, es zinu nevajag vēl neko modu, uzraugu pārāk daudz.
    Karoči ieraksts man patika tāpēc liels rec.